Help desk with german

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno-venkov, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být součástí mezinárodní významné společnosti a hledáte uplatnění v oblasti IT podpory? Hovoříte výborně německým jazykem? Zaujala Vás pozice HELP DESK with GERMAN v Brně?

Pak hledáme právě Vás!

Silná nadnárodní společnost hledá do svých řad nové kolegy na pozici:

HELP DESK WITH GERMAN

Náplň práce

  • podpora interních uživatelů a analýza jejich problémů (v německém jazyce)
  • řešení jednodušších problémů
  • identifikace a specifikace chyb
  • komunikace v rámci celého IT oddělení
  • vytváření ticketů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • vysoce pokročilou úroveň němčiny
  • alespoň mírně pokročilou úroveň angličtiny
  • zájem o IT, znalost MS Office a Windows
  • komunikativnost, aktivní přístup

Nabízíme

  • zázemí silné dynamické společnosti
  • velmi dobré mzdové podmínky (roční prémie a bonusy)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • cafeteria systém
  • mladý a přátelský kolektiv
  • jazykové a profesní vzdělávání

  • místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2472482   Datum zveřejnění: 2.11.2016