Manažer kontroly kvality (od 50.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání chemického či farmaceutického směru? Jste komunikativní a máte dobré manažerské schopnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí, můžete se pochlubit praxí z oblasti kontroly jakosti a je Vám blízké prostředí laboratoře?

Pokud ano, tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti pracovat pro významnou a úspěšnou farmaceutickou společnost! Jste ideálním kandidátem pro tuto pozici:

MANAŽER KONTROLY KVALITY (OD 50.000,-Kč)

Náplň práce

  • řízení provozu oddělení laboratoří
  • jištění kvality výrobků a vstupních surovin
  • vedení a zodpovědnost za tým pracovníků
  • zodpovědnost za dodržování výrobních plánů a SVP
  • provádění auditů, příprava finančních plánů

Požadujeme

  • VŠ chemického či farmaceutického směru
  • praxi v oblasti řízení kvality PODMÍNKOU
  • zkušenost s vedením většího týmu pracovníků
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost pravidel SVP a laboratorního informačního systému

Nabízíme

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost odborného i osobního růstu

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽER KONTROLY KVALITY? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2474159   Datum zveřejnění: 28.11.2016