Vedoucí kvality ve farmacii (45 – 55.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 45.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na chemii či mikrobiologii? Jste flexibilní, organizačně schopní a pečliví? Máte zkušenosti z farmaceutické společnosti a můžete se pochlubit praxí v oblasti kontroly kvality? Vedli jste tým více pracovníků a prostředí laboratoře je Vám blízké?

Ano? Tak na co čekáte? Hledáme přesně Vás! Úspěšná mezinárodní společnost působící ve farmaceutickém průmyslu nyní do svých řad hledá kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ KVALITY VE FARMACII (45 – 55.000,-Kč)

Náplň práce

  • dohled nad chodem laboratoří a vedení týmu lidí
  • zodpovědnost za kvalitu výsledných produktů
  • dohled nad plány výroby a plány stabilitních studií
  • dodržování platné legislativy a předpisů v oblasti kvality
  • zodpovědnost za administrativu a rozpočty oddělení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (chemie, mikrobiologie, farmacie)
  • praxi z kvality ve farmaceutické firmě PODMÍNKOU
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • manažerské dovednosti a proaktivní přístup k práci
  • zkušenosti s řízením a zaváděním nových procesů

Nabízíme

  • příjemný kolektiv a moderní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení + čtvrtletní bonusy
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • firemní kurzy angličtiny a další odborné vzdělání
  • 5 týdnů dovolené a další benefity

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ KVALITY VE FARMACII? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2474160   Datum zveřejnění: 30.11.2016