Vedoucí prodeje - krmiva (až 55.000,- Kč)

  • Místo práce: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - sever, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Bruntál, Frýdek - Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pohybujete se v oblasti výživy hospodářských zvířat, umíte vést tým obchodníků a nevadí Vám cestování? Chcete být součástí úspěšné české společnosti a zaujala Vás pozice VEDOUCÍ PRODEJE – KRMIVA?

Pak hledáme právě Vás!

Česká společnost, výrobce krmiv pro hospodářská zvířata hledá nového kolegu:

VEDOUCÍ PRODEJE - KRMIVA (až 55.000,- Kč)

Náplň práce

  • vedení týmu regionálních obchodních konzultantů
  • péče o klíčové zákazníky v ČR
  • navazování vztahů s novými zákazníky
  • poskytování poradenství v oblasti výživy hospodářských zvířat
  • tvorba a uzavírání obchodních smluv
  • organizace dopravy k zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na výživu zvířat
  • zkušenosti na obchodní pozici
  • orientaci v oblasti výživy zvířat (především skotu)
  • pokročilou úroveň anglického jazyka
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat po ČR
  • samostatnost, proaktivní přístup, manažerské dovednosti

Nabízíme

  • automobil i k soukromému využití
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • home office
  • místo výkonu práce: ČR

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ PRODEJE - KRMIVA? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2476626   Datum zveřejnění: 15.3.2016