Obchodní manažer - technologické celky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a zkušenosti s prodejem technologických celků v energetice, případně strojírenství? Hovoříte anglicky nebo rusky?

Prestižní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu nového člena na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER - TECHNOLOGICKÉ CELKY

Náplň práce

  • zodpovědnost za jednotlivé zakázky v oblasti dodávek technologických celků
  • tvorba nabídek
  • akvizice nových klientů a péče o stávající
  • vedení obchodních jednání převážně s topmanagementem
  • návrh strategie pro vybrané teritorium - zahraničí - Rusko/Blízký východ/střední Evropa
  • kompletní vedení odborné agendy investičních záměrů
  • analýzy trhu v regionu

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • zkušenosti s prodejem technologických celků v energetice či strojírenství
  • AJ nebo RJ na pokročilé úrovni podmínkou
  • technická vybavenost, zájem o obor energetiky
  • výborné vyjednávací schopnosti a profesionální vystupování
  • ŘP sk. B - ochotu cestovat

Nabízíme

  • výborné mzdové ohodnocení formou fixní složky a bonusů z realizovaných zakázek
  • možnost osobního i profesního růstu
  • zázemí prestižní rostoucí společnosti
  • stravenky a penzijní připojištění
  • jazykové vzdělávání
  • nástup: dohodou
  • místo pracoviště: Vysočina - okr. Žďár nad Sázavou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2515455   Datum zveřejnění: 12.9.2016