Specialista komunikace s dodavateli s NJ a AJ (23-28.000,- kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte svoji první práci po studiu ve společnosti, kde Vás čeká dlouhodobý kariérní růst? Baví Vás komunikovat se zahraničními zákazníky a dodavateli? Hledáte práci, kde můžete na denní bázi využít německý i anglický jazyk?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu v centru sdílených služeb na pozici:

SPECIALISTA KOMUNIKACE S DODAVATELI s NJ a AJ (23-28.000,- Kč)

Náplň práce

  • denní komunikace se zahraničními dodavateli
  • vkládání dat do interního systému
  • řešení případných dotazů od dodavatelů
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem), denní využití
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • další kariérní růst
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • nástup možný IHNED
  • pracoviště: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SPECIALISTA KOMUNIKACE S DODAVATELI s NJ a AJ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2524299   Datum zveřejnění: 6.9.2016