Zákaznická podpora s NJ (23-28 000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s administrativou ve výrobní společnosti? Jste organizačně schopní a dokážete plynule hovořit neměcky?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost z Břeclavska hledá do svých řad nové spolupracovníky na pozici:

ZÁKAZNICKÁ PODPORA S NJ (23-28 000,- Kč)

Náplň práce

  • zákaznická podpora
  • každodenní komunikace se zahraničím
  • tvorba dokumentů k expedici
  • plánování dodávek k zákazníkům
  • správa dat v interním systému
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • krátkou praxi oblasti logistiky výrobní společnosti
  • německý jazyk - aktivní znalost
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • orientace na zákazníka

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • velmi dobré mzdové podmínky
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Břeclavsko/Mikulovsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. et Mgr. Veronika Ormaniecová
Tel.: +420775787073
Poslat společnosti životopis
ID: 2525686   Datum zveřejnění: 6.12.2016