Corporate Junior/Staff Internal Auditor

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Within the audit team, you will be responsible for:

* Performing annually planned audits
* Performing J-SOx assessment
* Assessing the quality of internal controls of the audited organizations
* Presenting audit conclusions to Management of audited companies/organizations
* Reporting and communicating audit results to the Audit Manager and Audit Director
* Monitoring the audit recommendations and improvement plans

Zaměstnanecké výhody, benefity

* A full-time position
* A permanent contract
* An international environment with many opportunities of travelling
* Working flexibility (home working)
* An attractive salary package (13th, 14th salary, bonus)
* Other benefits (flexi points, pension and life insurance)
* Company car

Informace o náboru

Contact person: Mrs.Kateřina Löwová, HR department, T: +420 417 502 143,
e-mail: [email protected], www.agc-glass.eu

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Asahi Glass Company is a worldwide glass production leader taking care of customers active in fields such as the building, automotive and chemical industry.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

We are looking for a candidate who will be ready to regularly travel (up to 50 to 60%):

* University degree
* Professional experience in multicultural environment (1 to 2 years) as internal (preferably in industrial sector) or external auditor
* Excellent English skills (spoken and written)
* Fluent in Russian (spoken and written)
* Other european language is a plus
* Analytical and results oriented
* Proactive and a team-player
* Stress resistant
* Excellent communication skills
* IT knowledge (SAP, ACL, …)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2528070  Datum zveřejnění: 21.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou