Junior obchodník – krmiva

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kr, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zájem pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Chcete využít své odborné znalosti v oblasti zemědělství? Pak hledáme právě vás!

Mezinárodní firma hledá tři kandidáty na pozici JUNIOR OBCHODNÍK – KRMIVA (20-25.000,-Kč) pro různé regiony v ČR se zaměřením na:
- skot (jižní a západní Čechy a Vysočina)
- drůbež (severní, východní a západní Čechy)
- prasata (ČR, Slovensko)

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • akviziční činnost
  • poskytování poradenství v oblasti chovu a krmiva
  • reportování nadřízeným
  • neustálé sledování vývoje trhu

Požadujeme

  • VŠ zemědělského nebo veterinárního směru
  • odborné znalosti v oblasti skotu, drůbeže nebo prasat
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenost s prodejem výhodou
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon (i k soukromým účelům)
  • dovolená navíc
  • příspěvek na životní pojištění
  • roční prémie z dosaženého obratu společnosti
  • místo výkonu práce: Česká republika

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis