Vývojový konstruktér (od 23.000,-Kč)

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oblasti elektra, případně strojírenství? Jste kreativní, máte technické myšlení a ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Jste absolvent a hledáte zajímavý start pro Vaší kariéru, nebo již máte dostatek zkušeností a chcete mít možnost kariérně se posunout?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáty na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR.

Náplň práce

  • Návrh a vývoj nových součástí
  • Tvorba technické dokumentace
  • Kooperace při testování nových výrobků
  • Zavádění nových výrobků do sériové výroby
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Technické myšlení a kreativitu
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost CAD programů

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Moderní ubytovací prostory – vhodné k relokaci
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Vývojového konstruktéra v Pardubickém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2541765   Datum zveřejnění: 7.11.2016