Inženýr v automatizaci - junior (25 - 32 000,- Kč)

  • Místo práce: Brno, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Vyškov
  • Nabízený plat (hrubého): 25 - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem nebo studentem posledího ročníku vysoké školy v oboru automatizace? Mluvíte anglicky a chcete své jazykové znalosti dále zdokonalovat? Pokud hledáte příležitost, kde získat své první zkušenosti, pozice INŽENÝR V AUTOMATIZACI - JUNIOR čeká jen na Vás.

Úspěšná společnost působící v oblasti automatizace hledá kandidáty na pozici:

INŽENÝR V AUTOMATIZACI - JUNIOR (25 - 32 000,- Kč)

Náplň práce

  • Významné zaškolení na pracovní pozici
  • Technická podpora pro zákazníky i obchodní zástupce
  • Montáž, opravy a kontrola elektrozařízení
  • Kooperace s prodejci (příprava vzorků a podkladů)
  • Tvorba technických nabídek daného řešení
  • Průzkum trhu pro srovnávání s konkurencí

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro, ideálně automatizace, mechatronika
  • Znalost v oblasti automatizace – PLC, spínače, rozvaděče
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Platná vyhláška 50 min. §5
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Technické myšlení, iniciativní osobnost

Nabízíme

  • Práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • Firemní stravování formou stravenek
  • Týden dovolené navíc
  • Příjemné pracovní prostředí a odborný růst
  • Notebook i mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce INŽENÝR V AUTOMATIZACI - JUNIOR v Brně? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2550572   Datum zveřejnění: 20.9.2016