Projektový specialista (35 - 37.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000 - 37.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený technolog a řešil/a jste již vlastní projekty? Zajímají Vás nejnovější technologie v oblasti automotive? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni a rádi byste realizovali vlastní nápady v mezinárodní společnosti ve zlínském kraji?
Pak je tato pozice právě pro Vás!

Nadnárodní firma působící v oblasti strojírenství hledá kolegu na pozici:

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA (35 – 37.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení nových technologických projektů
  • Návrh technické dokumentace
  • Optimalizace daných projektů
  • Výpočet výdajů výrobního programu
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Krátkodobé služební cesty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • AJ/NJ na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Znalost systémů kvality
  • Proaktivní přístup, organizovanost, komunikativnost

Nabízíme

  • Kreativní a různorodou práci v mezinárodním týmu
  • Profesní a osobní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Jazykové kurzy a odborné školení
  • Možnost cestovat i do zahraničí
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PROJEKTOVÝ SPECIALISTA ve Zlínském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2553656   Datum zveřejnění: 23.9.2016