Fyzioterapeut – absolvent! (od 20.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventy oboru Fyzioterapie a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Rádi byste se v tomto oboru uplatnili? Chcete se stát součástí týmu odborníků, kteří jsou pro svou práci nadšení?

Tak na co čekáte? Nenechte si ujít tuto výjimečnou šanci pracovního uplatnění na pozici FYZIOTERAPEUT – ABSOLVENT a zašlete nám svůj životopis! Moderní rehabilitační a lázeňské zařízení, které může nabídnout krásné prostředí a dlouholetou tradici, hledá do svých řad nové kolegy a kolegyně na pozici:

FYZIOTERAPEUT – ABSOLVENT! (OD 20.000,-Kč)

Náplň práce

  • poskytování péče klientům
  • individuální i skupinová cvičení
  • poradenství a měření výsledků v průběhu terapie
  • zodpovědnost za administrativní úkony

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru Fyzioterapie
  • vstřícný a proaktivní přístup k práci
  • praxi výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • stabilní práci na HPP
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce FYZIOTERAPEUT – ABSOLVENT? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2557487   Datum zveřejnění: 17.10.2016