Fyzioterapeut (25.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Máte vystudovaný obor Fyzioterapie? Chcete si najít práci, do které se budete každý den těšit? Láká Vás stát se součástí týmu profesionálů, kteří poskytují kvalitní péči a jsou pro svou práci nadšeni?

Rehabilitační zařízení v krásném prostředí hledá do svých řad nové pracovníky na pozici:

FYZIOTERAPEUT (25.000,-Kč)

Náplň práce

  • péče o hospitalizované pacienty
  • individuální rehabilitace a skupinová cvičení
  • provádění fyzioterapie ve vlastní cvičebně a v bazéně
  • měření výsledků v průběhu terapie
  • práce v moderním a příjemném prostředí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor Fyzioterapie
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání
  • praxi v oblasti rehabilitace VÝHODOU
  • zručnost a vstřícný přístup
  • znalost anglického jazyka VÝHODOU

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování
  • volno přes Vánoce

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce FYZIOTERAPEUT? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2557489   Datum zveřejnění: 17.10.2016