Elektroúdržbář (25 - 30.000,- Kč)

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci ve stabilní mezinárodní společnosti v Jihomoravském kraji na pozici ELEKTROÚDRŹBÁŘ? Jste technicky zaměřený/á a orientujete se v systémech elektrozařízení? Chcete v práci využívat své technické znalosti?
Pak je tato pozice právě pro Vás!

Stabilní mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ELEKTROÚDRŽBÁŘ (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Údržba strojů ve výrobě
  • Řešení náhlých oprav u zařízení
  • Zpracovávání plánů údržby
  • Odpovědnost za plynulý provoz výroby
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme

  • SŠ – technického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Technickou zdatnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • Pracovní uplatnění ve stabilní společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové firemní vzdělávání
  • Slevu na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ELEKTROÚDRŽBÁŘ v Jihomoravském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2559388   Datum zveřejnění: 23.9.2016