Konstruktér s pro-engineer (23-27.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav
  • Nabízený plat (hrubého): 23 - 27.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR S PRO-ENGINEER (23-27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrh produktů dle požadavků klienta
  • Dodržování technických parametrů
  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost programů Pro Engineer nebo Catia
  • Praxe výhodou
  • Anglický jazyk - základní znalost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost kariérního růstu
  • Další zajímavé benefity

  • Místo pracoviště: Břeclavsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Zábojová, DiS.
Tel.: +420773792660
Poslat společnosti životopis
ID: 2567187   Datum zveřejnění: 20.9.2016