Kvalitář - strojírenství (22-25.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha - východ
  • Nabízený plat (hrubého): 22 - 25.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.01.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici KVALITÁŘ ve středočeském kraji? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti s měřením na 3D přístrojích? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná nadnárodní společnost, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledá novou posilu svého týmu na pozici:
KVALITÁŘ - STROJÍRENSTVÍ (22-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zastřešení kontroly dodaného zboží a následné odstraňování špatných výrobků
  • Práce s technickou dokumentací
  • Provádění 3D měření, analýzy
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • Angličtina (alespoň základní znalost)
  • Výhodou praxe v oboru kvality
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Práce pro nadnárodní úspěšnou společnost
  • Možnost firemního vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvky na pojištění
  • Možnost závodního stravování
  • Možnost ubytování

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Zábojová, DiS.
Tel.: +420773792660
Poslat společnosti životopis
ID: 2581480   Datum zveřejnění: 22.11.2016