Mistr - strojírenství (25 -28.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín
  • Nabízený plat (hrubého): 25-28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na Hodonínsku? Máte zkušenosti s vedením kolektivu a technické znalosti? Jste spolehlivý a máte chuť pracovat?

Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost na Hodonínsku hledá nového zaměstnance na pozici:

MISTR - STROJÍRENSTVÍ (25 -28.000,- Kč)

Náplň práce

  • Organizace práce
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP
  • Prevence technických problémů
  • Zlepšování procesů výroby
  • Plánování směn

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání nejlépe technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Organizační schopnosti
  • Chuť do práce
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní společnosti
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Další zajímavé benefity

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2588912   Datum zveřejnění: 23.8.2016