Nákupčí s AJ (50-60.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické myšlení a mapování trhu a vyhledávání dodavatelů v celé Evropě Vám nedělá žádný problém? Hovoříte plynule anglickým jazykem?

Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Nadnárodní výrobní společnost elektrických komponentů hledá posilu do svého týmu na pozici:

NÁKUPČÍ s AJ (50-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • vyhledávání vhodných dodavatelů v zemích Evropy
  • příprava výběrových řízení na dodavatele
  • analýzy trhu
  • zpracování cenových nabídek
  • reporting nadřízenému

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici (ideálně ve výrobní společnosti)
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • technické myšlení
  • samostatnost, komunikativnost, obchodní myšlení

Nabízíme

  • práci v mezinárodní společnosti
  • roční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Střední Čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu v AJ na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2610102   Datum zveřejnění: 24.11.2016