Nadšenec do Aut – vývoj elektroniky (25-30.000 Kč)

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Bratislava, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves
  • Nabízený plat (hrubého): 25-30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Dokončuješ právě vysokou školu nejlépe v oboru elektro? Chceš si vyvíjet novinky do automobilů a následně je i vyzkoušet? Chceš pracovat pro firmu, která Ti dá šanci se prosadit? Pak jsi pro nás tím pravým!

Už pár let vyvíjíme elektroniku do aut kousek od Prahy, a jestli chceš tvořit budoucnost aut, tak bys mohl u nás dostat šanci. Jedná se o pozici:

NADŠENEC DO AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY

Náplň práce

  • CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
  • budeš vyvíjet úplně nové řídící jednotky
  • denně spolupracovat s našimi profíky ve firmě
  • mluvit anglicky nebo německy s našimi dodavateli
  • svoje novinky budeš testovat
  • když budeš skvělý, nastavíš trendy v automobilovém průmyslu
  • budeš se podílet na stavbě prototypů

Požadujeme

  • CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
  • VŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektroniky
  • Angličtinu nebo Němčinu (kdo neumí, doučíme)
  • abys měl zájem o vývoj systémů
  • že jsi samostatný a nebojíš se nových věcí
  • nebudeš se bát sednout do letadla a vycestovat po Evropě
  • že se za touto pozicí přestěhuješ do ČR

Nabízíme

  • KDYŽ SE DOMLUVÍME:
  • dostaneš práci, kde zhmotníš svoje nápady
  • když budeš nejlepší, čeká Tě kariérní růst
  • na zrealizování svých nápadů dostaneš špičkovou techniku
  • budeš mít 5 týdnů na relax
  • místo výkonu práce: Kousek od Prahy

Další informace

Zaujala Tě naše nabídka práce na pozici NADŠENEC DO AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY
kousek od Prahy? Pokud ano, zašli nám svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Tě kontaktovat do tří týdnů od přijetí Tvého životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Tvého životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Tvých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Filip Rampák
Tel.: +420775787064
Poslat společnosti životopis