Technik kvality (25 - 30.000,- Kč)

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěl/a byste aktivně řešit procesy a kvalitu ve společnosti se silným zázemím? Hledáte možnost seberealizace a uplatnění Vašich znalostí v oblasti kvality získaných při studiu či praxi? Zajímá Vás práce na pozici TECHNIK KVALITY na Vysočině? Pak jste ideální kandidát!

Prosperující firma hledá aktivního kolegu do týmu na pozici:

TECHNIK KVALITY (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řešení kvality ve firmě
  • Spolupráce na zlepšování procesů
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Auditování firemních procesů, analýza dat
  • Komunikování se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ se zaměřením na kvalitu/nábytkářství
  • Anglický jazyk – B1
  • Praxe z oblasti kvality výhodou
  • Orientace v systémech kvality výhodou
  • Komunikativnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme

  • Spolupráci s mezinárodní firmou
  • Příspěvky na stravování
  • Nadstandartní dny dovolené
  • Roční bonusy dle rozvoje společnosti
  • Jazykové a další odborné školení
  • Firemní akce v průběhu roku
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis