Mistr výrobního oddělení (35-50.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35-50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici mistra ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Rádi byste se stali součástí společnosti, která je předním světovým výrobcem v oblasti elektronických zařízení? Pracovní pozice MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ čeká právě na Vás!

Mezinárodní úspěšná společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá kandidáta na pozici:

MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (35-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace výroby a vedení zaměstnanců
  • Spolupráce s technology, kvalitou a vedením
  • Zajištění chodu a kvality výroby, norem ISO
  • Odpovědnost za plánování, dodržování postupů
  • Kontrola realizace zakázek ve výrobě
  • Dodržování zásad BOZP a PO
  • Evidence dat a poskytování reportingu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v elektrotechnice/strojírenství
  • Praxe min. 3 roky ve výrobě
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Znalost systému řízení ISO, KAIZEN
  • Anglický jazyk výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Spolehlivost, schopnost organizace práce

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2617328   Datum zveřejnění: 23.11.2016