Obsluha CNC – Heidenhain (od 20.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem střední školy nebo středního odborného učiliště? Baví Vás pracovat v oboru strojírenství a chcete pracovat ve společnosti, která Vám umožní profesně se posunout? Umíte pracovat se systémem Heidenhain? Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vám nabízí své volné místo:

OBSLUHA CNC – HEIDENHAIN

Náplň práce

  • práce s výkresovou dokumentací
  • obsluha CNC obráběcího centra
  • programování systému Heidenhain
  • údržba a čištění stroje

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, ideálně strojírenský obor
  • znalost programu Heidenhain
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • spolehlivost, komunikativnost, nadšení pro věc

Nabízíme

  • zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování
  • jistotu zaměstnání s možností profesního posunu
  • 5 týdnů dovolené
  • znalost práce na PC
  • místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis