Mistr výrobního oddělení (30 - 45.000,- Kč)

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici mistra ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Rádi byste se stali součástí společnosti, která je předním světovým výrobcem v oblasti elektronických zařízení? Pracovní pozice MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ čeká právě na Vás!

Mezinárodní úspěšná společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá kandidáta na pozici:

MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (30-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace výroby a vedení zaměstnanců
  • Spolupráce s technology, kvalitou a vedením
  • Zajištění chodu a kvality výroby, norem ISO
  • Odpovědnost za plánování, dodržování postupů
  • Kontrola realizace zakázek ve výrobě
  • Dodržování zásad BOZP a PO
  • Evidence dat a poskytování reportingu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice/strojírenství
  • Praxe s vedením lidí ve výrobě min. 2 roky
  • Zkušenosti z oblasti Automotive výhodou
  • Znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • Orientaci v systémech řízení ISO, KAIZEN
  • Organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ v jihomoravském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Kolářová
Tel.: +420773737662
Poslat společnosti životopis
ID: 2619236   Datum zveřejnění: 9.9.2016