Obchodní zástupce – izolační folie (30-35.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30-35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte obchodního ducha a jste technicky orientovaní? Bavilo by Vás pomáhat zákazníkům s výběrem a doporučením nejvhodnějších špičkových izolačních folií ať už pro střechy, terasy, bazény aj.?

Pak hledáme právě Vás!!

Společnost vyrábějící izolační folie a dodávající své vysoce moderní, inovativní a konkurenceschopné produkty do zemí celého světa, hledá nového kolegu do svého týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – izolační folie (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • péče o svěřený region (Stř. a Sev. Čechy)
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • administrativní zpracování nových zakázek
  • příprava cenových kalkulací

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici s technickým zaměřením
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • ŘP sk. B
  • MS Office – uživatelská znalost
  • komunikativnost, proaktivnost, obchodní myšlení

Nabízíme

  • práci ve stabilní rostoucí společnosti s mezinárodní působností
  • další odměny dle obchodních výsledků
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pobočka společnosti - Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – izolační folie? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce

Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2621677   Datum zveřejnění: 6.9.2016