Obchodně-technický zástupce – průmyslová maziva

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste výborný obchodník, máte tah na branku a hovoříte anglickým jazykem? Máte již zkušenosti s prodejem typu B2B? Jste technický typ a láká Vás působit v oblasti průmyslových maziv a poskytovat komplexní řešení pro zákazníky?

Společnost Ecool TFM s. r. o., dodavatel kompletních služeb týkajících se průmyslových maziv a čištění, hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – PRŮMYSLOVÁ MAZIVA

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v České republice
  • péče o stávající zákazníky a akvizice nových zákazníků z různých oblastí průmyslu
  • budování dobrých obchodních vztahů s B2B partnery
  • prezentace a prodej výrobků a služeb společnosti
  • technické poradenství
  • hledání nejvhodnějšího řešení pro zákazníka
  • budování dobrého jména značky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • zkušenosti v oblasti B2B prodeje
  • pokročilou úroveň anglického jazyka slovem i písmem (druhý cizí jazyk maďarština výhodou)
  • český jazyk jako mateřský
  • prozákaznický přístup, umění hledat řešení a reagovat na potřeby zákazníka
  • výborné komunikační schopnosti, proaktivitu a zájem se učit novým věcem
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat v rámci České republiky i do zahraničí (4 dny v týdnu)

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • důkladné zaškolení a další odborné vzdělávání
  • profesní a osobní růst
  • místo výkonu práce: Česká republika

  • životopis prosím zasílejte v české i anglické verzi s fotografií

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Tobolková, M.Sc.
Poslat společnosti životopis
ID: 2626095   Datum zveřejnění: 8.9.2016