Obsluha CNC strojů (20.000,- Kč - 25.000,- Kč)

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Karviná, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Obsluha CNC strojů bude mít na starosti obsluhu CNC stroje, jeho seřizování a nastavování parametrů, komunikaci s nadřízeným.

Náplň práce

  • Obsluha CNC soustruhu (nastavování parametrů dle výroby, seřízení)
  • Práce s měřidly
  • Čtení technické dokumetace
  • Komunikace mezi jednotlivými odděleními
  • Spolupráce na zlepšování výrobních procesů ve společnosti
  • Příprava nástrojů

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • Praxi na pozici soustružníka
  • Němčinu - velká výhoda
  • Znalost CNC soustruhů, jejich seřizování a nastavování parametrů
  • Znalost prostředí Heidenhein, Sinumeric
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Přístup k novým technologiím ve vývoji soustružení
  • Práci ve směnném provozu

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek - Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis
ID: 2626303   Datum zveřejnění: 22.8.2016