Programátor – elektronik (28 – 35 000,- kč)

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 28 - 35 000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem vysoké školy se zaměřením na mikroelektroniku a chcete pracovat ve vývoji a programovat v jazyku C? Orientujete se v analogové a digitální elektronice a už jste se setkali i s prostředím Matlab/Simulink? Pokud jsou vaše odpovědi „ANO“, reagujte na pozici PROGRAMÁTOR – ELEKTRONIK ještě dnes!

Významná automotive společnost přijme nového kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR – ELEKTRONIK (28 – 35 000,- Kč)

Náplň práce

  • Programování v jazyku „C“
  • Zkoušení a testování navržených modelů
  • Práce s jednočipy a PC technikou
  • Týmová práce u zadaných projektů
  • Zkoumání nových aplikovatelných možností

Nabízíme

  • Práci v úspěšné strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní stravování
  • příspěvek na vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

* VŠ v oboru elektro nebo IT
* Zkušenosti s programováním v C
* Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* Orientaci v analogové technice a elektronice
* Svědomitost a týmového ducha

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2628666   Datum zveřejnění: 23.8.2016