Konstruktér - šance pro absolventa (20-30000)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Česká Lípa, Liberec, Semily, Jičín
  • Nabízený plat (hrubého): 20 000 - 30 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš za sebou střední nebo vysokou školu se zaměřením na strojírenství? Baví tě konstrukce? Uvítáš možnost vycestovat i do zahraničí za klienty?
Pak nám zašli obratem své CV a my se s tebou hned, jak to půjde, telefonicky spojíme!

Mezinárodní výrobní společnost, zaměřena na vývoj a výrobu specializovaných výrobních linek, hledá do týmu konstruktérů nadšeného parťáka na pozici:

KONSTRUKTÉR – ŠANCE PRO ABSOLVENTY (20-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Budeš upravovat stávající stroje na přání zákazníka
  • Budeš vymýšlet nové linky na přání zákazníka
  • Konstruovat v CAD programu INVENTOR
  • Spolupracovat s týmem konstruktérů a výrobou
  • Budeš muset včas dodržovat stanovené termíny

Požadujeme

  • Ukončené studium v oboru strojírenství na SŠ nebo VŠ
  • Znalost konstrukčního programu Inventor, případně jiný CAD
  • Aby ses anglicky základně domluvil a chtěl se v jazyku dál rozvíjet
  • Dobrého parťáka mezi konstruktéry, který bude zodpovědný i samostatný

Nabízíme

  • Na odpočinek jeden týden dovolené navíc
  • Občas zajet do zahraničí za zákazníky a něco se přiučit
  • Ve firmě si dáš v závodní jídelně dobrý oběd za dobrou cenu
  • Když ti to půjde jako po másle, rádi tě finančně odmění
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj, Mladá Boleslav

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha
Poslat společnosti životopis
ID: 2650550   Datum zveřejnění: 22.8.2016