Hlavní operátor výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z chemické či strojírenské výroby? Ke své práci přistupujete zodpovědně? Nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který má co nabídnout?

Tak využijte této jedinečné příležitosti a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

HLAVNÍ OPERÁTOR VÝROBY

Náplň práce

  • zastřešování týmu operátorů
  • zodpovědnost za provozu a kvalitu surovin
  • řízení výrobních jednotek a optimalizace procesů
  • manipulace a míchání chemikálií
  • práce v čistých prostorách – směnný provoz

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (obory chemie VÝHODOU)
  • praxi v chemické či strojírenské výrobě min. 3 roky
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • flexibilní a proaktivní přístup k práci
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • odpovídající mzdové ohodnocení + prémie
  • příspěvky na dopravu, pojištění a dovolenou
  • závodní stravování
  • další nadstandardní benefity

  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce HLAVNÍ OPERÁTOR VÝROBY? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2650968   Datum zveřejnění: 20.9.2016