Kvalitář pro nové projekty (30-42000)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jičín
  • Nabízený plat (hrubého): 30-42000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z kvality v automobilovém průmyslu? Domluvíte se německým jazykem? Znáte nástroje kvality?
Neváhejte nám zaslat životopis!

Mezinárodní výrobce komponentů do automobilového průmyslu, hledá kolegu na pozici:

KVALITÁŘ PRO NOVÉ PROJEKTY – AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL ( až 42.000,- Kč)

Náplň práce

  • Přebírání základních požadavků od klienta
  • Vytváření potřebné dokumentace pro zákazníky
  • Spolupráce na měření dílů (koncepce, analýzy, vzorky)
  • Zodpovědnost za schvalování naměřených vzorků
  • Komunikace napříč odděleními

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti kvality v automotive 1 rok
  • Znalost 8D reportů a jiných nástrojů kvality
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti se zaváděním nových projektů

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 13. Plat
  • Zaměstnanecké výhody
  • Závodní stravování v areálu společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: 50km východně od Prahy

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha
Poslat společnosti životopis
ID: 2650979   Datum zveřejnění: 22.8.2016