Operátor zákaznické podpory s maďarštinou (19-25.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 19.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní a nedělá Vám problém denně využívat maďarský a anglický jazyk? Chcete získat nové zkušenosti ve společnosti se stabilním postavením na trhu?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Mezinárodní společnost hledá do svého týmu pracovníka na pozici:
OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ PODPORY S MAĎARŠTINOU

Náplň práce

  • Denní využívání maďarského a anglického jazyka v komunikaci se zákazníky
  • Péče o zákazníky
  • Zodpovídání dotazů od klientů (telefonicky, prostřednictvím emailu nebo chatu)
  • Administrativní činnost
  • Tvorba reportů, spolupráce se členy týmu

Požadujeme

  • Maďarský a Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou
  • Středoškolské vzdělání – není podmínkou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Komunikativnost, pohotovost a logické myšlení

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Vstupní trénink, po zapracování možnost profesního růstu
  • Občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ PODPORY S MAĎARŠTINOU? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jana Vydařelá
Tel.: +420775787077
Poslat společnosti životopis
ID: 2671110   Datum zveřejnění: 14.9.2016