Obchodník v dopravě

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 22.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v dopravě? Jste sebevědomá osoba s dobrými komunikačními a vyjednávacími schopnostmi? Domluvíte se německy? Pak hledáme právě Vás!

Významná česká společnost působící v oblasti dopravy rozšiřuje své působení na jižní Moravu a hledá posilu na pozici:
OBCHODNÍK V DOPRAVĚ

Náplň práce

-péče o stávající zákazníky
-vyhledávání nových obchodních příležitostí
-vedení obchodních jednání (v češtině a němčině)
-zpracovávání obchodních nabídek
-účast na tendrových soutěžích
-průzkum trhu, monitorování konkurence
-pravidelný reporting

Požadujeme

-minimálně středoškolské vzdělání
-velmi dobrou znalost německého jazyka
-prokazatelnou praxi v oblasti dopravy
-seriózní vystupování, komunikativnost, zdravé sebevědomí
-flexibilní osobnost s chutí cestovat

Nabízíme

-zázemí stále se rozvíjející společnosti
-stabilní a motivující finanční ohodnocení
-individuální vzdělávání
-automobil, mobilní telefon, notebook
-flexibilní pracovní doba
-roční bonusy
-zázemí kanceláře v Brně

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2674738   Datum zveřejnění: 8.11.2016