Hlavní účetní s AJ/NJ (od 35.000Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000 - 45.000,-
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní a vedoucí osobnost, která se orientuje v účetnictví?
Zodpovídali jste za účetní oddělení?
Domluvíte se plynule anglicky nebo německy?
Toužíte po stabilní firmě, která má tradici a koncepci?

Pak jste to vy, koho hledáme!

Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v okrese Jičín, hledá do svých řad novou posilu na pozici:
HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ/NJ

Náplň práce

  • Zodpovědnost za běh oddělení (4 podřízení)
  • Kontrola finančních toků a strategické plánování
  • Sestavy finančních plánů
  • Controlling, reporting a analýzy odchylek

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • 3 roky praxe na podobné pozici (ideálně výrobní firma)
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ – PODMÍNKA
  • Znalost práce na PC – Excel, Navision

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu NEURČITOU
  • Nástup možný ihned
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Jičín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ/NJ v Královéhradeckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2682739   Datum zveřejnění: 13.9.2016