Účetní s NJ - I pro absolventy (až 32 000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Teplice
  • Nabízený plat (hrubého):35 000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Skončili jste na vysoké škole a hledáte své první pracovní uplatnění? Rádi byste zahájili svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud máte ekonomický background a hovoříte německy, jste ten pravý/pravá pro nás!

ÚČETNÍ S NJ - I PRO ABSOLVENTY (až 32 000,- Kč)

Náplň práce

  • Zpracovávání přijatých a vydaných faktur
  • Evidence pohledávek
  • Cestovní náhrady
  • Komunikace napříč celým oddělením
  • Účtování pokladen
  • Evidence majetku
  • Práce v systému SAP
  • Komunikace se zahraničními klienty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalosti v oboru účetnictví
  • Němčinu na alespoň mírně pokročilé úrovni
  • Pečlivou a samostatnou osobnost
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Zajímavé roční finanční bonusy
  • Stravenky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Teplicko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ÚČETNÍ S NJ - I PRO ABSOLVENTY (až 32 000,- Kč) na Teplicku? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2698171   Datum zveřejnění: 22.8.2016