Inženýr dodavatelské kvality s angličtinou (od 25.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rychnov nad Kněžnou, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000 - 35.000,- Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte uplatnění v Královéhradeckém kraji?
Máte zkušenosti s kvalitou v automotive?
Komunikujete v anglickém jazyce?

Tak právě Vám je určena tato nabídka!!!

Výrobní společnost příjme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝRA KVALITY S ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • Vypracování pracovních postupů, kontrolních záznamů, kontrola jednotlivých procesů
  • Řízení interních auditů
  • Spolupráce s výrobou – lisovna, svařovna
  • Kontroly výrobků
  • Evidence zmetkovosti a zajištění nápravy
  • Vyčíslování škod u odběratelů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Min. 1 rok praxi v kvalitě
  • Komunikativní znalost angličtiny - PODMÍNKOU
  • Znalost ISO norem
  • Znalost nástrojů kvality - FMEA, PPAP, APQP

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Karierní postup
  • Odborná školení

  • Místo výkonu práce: okres Trutnov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce INŽENÝRA KVALITY S ANGLIČTINOU? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis
ID: 2698420   Datum zveřejnění: 22.8.2016