Java programátor

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho součástí!

Chcete být součástí nově vznikajícího týmu, který bude vyvíjet inovativní a revoluční produkt pro společnost Konica Minolta? Umíte programovat v jazyku Java a chcete se učit nejnovější technologie? Využijte energii start-upové společnosti a souběžně i podporu velké korporace!

Pak neváhejte a pošlete mi životopis!

JAVA programátor

Náplň práce

  • Vývoj a úprava integračního middleware v jazyku JAVA
  • Vývoj „proof of concept“ revolučního produktu společnosti
  • Učení nových technologií a frameworků (následné uvedení do praxe)
  • Spolupráce na analýze a testování
  • Psaní dokumentace a reporting

Požadujeme

  • VŠ v oboru IT (případně SŠ a relevantní praxe)
  • Zkušenost s jazykem JAVA
  • Znalost programování middleware a webservices, SOA výhodou
  • Velkou výhodou znalost Service BUS, WSO2
  • Anglický jazyk na úrovni psané dokumentace

Nabízíme

  • Inovativní projekt s energií start-upu
  • 5 týdnů dovolené, možnost homeoffice
  • Sickdays, stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2700915   Datum zveřejnění: 23.8.2016