Obchodní reprezentant pro Jižní Čechy a Vysočinu (od 22.000,- Kč + prémie)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste obchodníkem tělem a duší a máte praxi v prodeji rychloobrátkového zboží? Jste komunikativní, dravý a obchod vás baví?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná mezinárodní firma hledá právě Vás, a to na pozici:

OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO JIŽNÍ ČECHY A VYSOČINU (od 22.000,- Kč + prémie)

Náplň práce

  • Starost a podpora o stávající klienty
  • Aktivní vyhledávání a akvizice nových partnerů
  • Zodpovědnost za dosahování obchodních cílů
  • Spoluúčast na tvorbě marketingových strategií
  • Sledování trendů v rámci trhu a přehled o konkurenci

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně potravinářského směru
  • Zkušenosti z oblasti obchodu v potravinářském průmyslu
  • Anglický jazyk na mírně pokrčilé úrovni
  • Obchodní duch a tah na branku
  • Proaktivní přístup a ochotu cestovat

Nabízíme

  • Perspektivní pracovní uplatnění
  • Motivující finanční ohodnocení včetně zajímavého měsíčního bonusu
  • Služební notebook a automobil i k soukromým účelům

  • Lokalita pracoviště: Jihočeský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO JIŽNÍ ČECHY A VYSOČINU (od 22.000,- Kč + prémie)? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Poděbradova 1
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis
ID: 2703096   Datum zveřejnění: 24.8.2016