Elektromechanik - měření a regulace (od 20.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Opava
  • Termín nástupu: 01.09.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Elektromechanik - měření a regulace má na starost údržbu a opravy zařízení měření a regulace, spolupracuje na zajištění chodu automatizovaných zařízení ve výrobě.

Náplň práce

  • opravy a údržba automatických strojů ve výrobě
  • údržba zařízení měření a regulace (teplotní a průtoková čidla)
  • zodpovědnost za plynulý provoz strojů
  • spolupráce s elektrikáři a ostatními pracovníky

Požadujeme

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • odbornou způsobilost dle vyhlášky 50§6
  • zkušenosti v oblasti slaboproudé elektrotechniky
  • zkušenost v oblasti M&R, automatizace
  • zkušenost s nastavováním a programováním výrobních strojů velkou výhodou
  • znalost pneumatiky výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota práce ve směnném provozu

Nabízíme

  • práce na dobu neurčitou
  • možnost kariérního postupu
  • týden dovolené navíc
  • příplatky za odpolední a noční směny + víkendy
  • další odměny na základě hospodářského výsledku
  • možnost bydlení ve služebním bytě
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Opava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Bordovská
Tel.: +420777549877
Poslat společnosti životopis
ID: 2704396   Datum zveřejnění: 25.8.2016