Automobilový vývojář - elektro (28-35.000,- Kč)

  • Místo práce: Bratislava, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Sabinov, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Praha, Přerov
  • Nabízený plat (hrubého): 28.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Auta, řídící jednotky, programování.. Víš, o čem je řeč? Chceš být inovátorem v automobilovém průmyslu? Pak se přidej k nám a tvá práce bude tvým koníčkem!

Nabízíme ti jedinečnou příležitost usadit se ve stabilní společnosti, která je inovátorem automobilového průmyslu a nabízí zajímavé příležitosti. Cestování, nastartování kariéry, podílení se na vývoji trendů a mnoho dalšího tě čeká u nás na pozici:

AUTOMOBILOVÝ VÝVOJÁŘ - ELEKTRO (28-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • budeš mít prostor pro vývoj nových řídících jednotek
  • využiješ u nás anglický nebo německý jazyk
  • každodenně budeš spolupracovat s kolegy
  • svou práci si otestuješ a vyzkoušíš

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektroniky
  • anglický nebo německý jazyk
  • zápal do vývojových systémů
  • samostatnost i týmového ducha

Nabízíme

  • vhodné pro absolventy
  • práci na moderně vybaveném pracovišti
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů odpočinku
  • místo výkonu práce: Praha i Středočeský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis
ID: 2704752   Datum zveřejnění: 25.8.2016