Marketingový specialista (30 - 35.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30 - 35.000,-Kč
  • Termín nástupu: 1.10.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti marketingu, je Vaší silnou stránkou tvorba a realizace marketingových aktivit na podporu prodeje, jste kreativní a máte strategické myšlení?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!!

Úspěšná výrobní společnost se sídlem v okr. Blansko Vám nabízí perspektivní příležitost na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (30 - 35.000,-Kč)

Náplň práce

  • Tvorba a realizace marketingové strategie
  • Plánování marketingových a propagačních aktivit/kampaní
  • Sledování trhu a trendů
  • Úzká kooperace s manažery 4 divizí a vedením společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (marketing výhodou)
  • Praxi v marketingu včetně tvorby marketingové strategie
  • Anglický jazyk - základní znalost
  • Znalost MS Office
  • Certifikace v oblasti marketingu CIMA-B velkou výhodou
  • Dynamickou, kreativní a cílevědomou osobnost

Nabízíme

  • Možnost odborného růstu v rozvíjející se inovativní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup dle dohody

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu finance@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Burešová
Tel.: +420773799244
Poslat společnosti životopis