Elektrotechnik pro commissioning

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 26.000 - 36.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je jednou z Vašich pracovních motivací možnost díky práci cestovat po celém světě? Jste zkušeným odborníkem v oblasti oživování zařízení u zákazníků a jste zvyklý na to, že Vaše klientela je ze zahraničí a bez problémů se s ní domluvíte anglicky?

Prvním krokem k získání dobře placené práce spojené s cestováním může být pouhé zaslání Vašeho životopisu na pozici:

ELEKTROTECHNIK PRO COMMISSIONING (až 35.000 Kč + diety)

Náplň práce

  • Řízení elektroinstalace částí zařízení v přípravné fázi na půdě podniku
  • Oživování a servis zařízení s jedinečnou technologií u zahraničních klientů (výjezdy běžně na 2 - 5 týdnů)
  • Lokalizace závad a optimalizace výkonu zařízení dle požadavků klienta
  • Provádění zaškolení ohledně používání zařízení a příprava návodů a postupů
  • Další komunikace v AJ v průběhu plnění zakázek od zadání poptávky po předání funkčního zařízení
  • Spolupráce s dalšími členy týmu (elektroprojektanti, konstruktéři, technologové, montéři)

Požadujeme

  • Zkušenost s oživováním zařízení
  • Ochota cestovat i na delší časové úseky do zahraničí
  • VŠ elektrotechnického směru, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • Znalost AJ alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Flexibilní osobnost zvládající stresovou zátěž, samostatnost

Nabízíme

  • Pracovní pobyty v zahraničí v rámci celého světa (Asie, Amerika, Evropa)
  • Nadstandartní platové podmínky
  • Účast na projektech unikátních technologií
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvky na dopravu
  • Propracovaný systém benefitů (vzdělávání, sportovní aktivity)

  • Lokalita: okres Přerov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jindřich Bláha
Tel.: +420777498775
Poslat společnosti životopis
ID: 2712870   Datum zveřejnění: 5.9.2016