Koordinátor ve strojírenství

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Vsetín, Přerov, Nový Jičín
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste organizační typ se zázemím v oblasti strojírenství a právě organizace dílčích akcí v rámci větších strojírenských projektů by bylo tím, co by Vás bavilo?

Pak pokud hledáte možnost jak se v tomto směru prosadit, není nic snadnějšího než nám zaslat životopis, a stát se koordinátorem projektů v klasickém strojírenství ve firmě s globálním působením.

KOORDINÁTOR VE STROJÍRENSTVÍ (až 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace činností v rámci přidělených projektů
  • Dohled na technickou stránkou projektů ve spolupráci s konstruktéry, technology, výrobou atd.
  • Specifikace požadavků u zákazníka a jeho informování během celé zakázky
  • Komunikace napříč jednotlivými odděleními ve výrobě
  • Kalkulace cen

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti strojírenství
  • Preferujeme znalost NJ/AJ, ale je zde i prostor pro lidi se základy jazyka
  • Organizační schopnosti, time-management, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost kariérního vývoje v rámci mezinárodní firmy a využití cizích jazyků
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na sportovní a jiné aktivity
  • Systém firemního vzdělávání v oblasti jazyků a oborové kvalifikace
  • Místo pracoviště: ideální pro kandidáty z lokalit Přerov, Hranice, Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jindřich Bláha
Tel.: +420777498775
Poslat společnosti životopis
ID: 2712874   Datum zveřejnění: 5.9.2016