Specialista kvality (18-21.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 18 - 21.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s měřením a kontrolou výrobků a vzdělání v technickém oboru? Není Vám cizí práce s technickou dokumentací? Rádi byste našli uplatnění v Brně? Pozice SPECIALISTA KVALITY čeká právě na Vás!

Stabilní výrobní společnost s mezinárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

SPECIALISTA KVALITY (18-21.000,- Kč)

Náplň práce

  • Provádění auditů pracovních postupů
  • Podpora při řešení reklamací a zajíšťování náprav
  • Provádění auditů a analýz měření
  • Používání různých metod měření

Požadujeme

  • SŠ/SOU - technický směr výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Dobrá orientaci v technické dokumentaci
  • Praxe min. rok z výrobní společnosti
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práce pro perspektivní nadnárodní společnost
  • Práce v 1 směnném provozu
  • Závodní stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Zábojová, DiS.
Tel.: +420773792660
Poslat společnosti životopis
ID: 2712919   Datum zveřejnění: 5.9.2016