Lean specialista (50. 000 - 55. 000,- Kč)

  • Místo práce: Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 50. 000 - 55. 000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsou pro Vás lean procesy denním chlebem? Je pro Vás vylepšování procesů ve výrobní společnosti nejen prací, ale i koníčkem? Pokud jste silná osobnost se schopností školit zaměstnance a konzultovat s manažery oddělení jejich návrhy pro LEAN procesy, pak je tato nabídka určena právě Vám!!!

Strojírenská společnost s pevným postavením na trhu, hledá kolegu na pozici:

LEAN SPECIALISTA

Náplň práce

  • zavádění a vylepšování výrobních procesů
  • analýzy stávající situace výroby ve společnosti
  • konzultace s manažery ohledně LEAN procesů
  • administrativní úkony spojené s těmito procesy
  • hledání časových, finančních a dalších úspor ve výrobních procesech
  • reportování svých aktivit managementu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – technický směr, ekonomie
  • adekvátní zkušenost na pozici LEAN specialisty
  • angličtina – nutnost komunikace se zahraničním managementem
  • zkušenosti s optimalizací výrobních procesů
  • silná osobnost s vysokou mírou schopnosti argumentace

Nabízíme

  • práci pro stabilní společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na stravné
  • finanční ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem a znalostem

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce LEAN SPECIALISTA? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jan Tvrdý
Tel.: +420778407766
Poslat společnosti životopis
ID: 2718485   Datum zveřejnění: 9.9.2016