Skladník - expedient (cca 35.000,- Kč)

  • Místo práce: Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným skladníkem, který umí pracovat s vysokozdvižným vozíkem? Hovoříte anglickým nebo italským jazykem a můžete nastoupit ihned, případně co nejdříve?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu právě Vás na pozici:

SKLADNÍK - EXPEDIENT (cca 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vykládky, nakládky kamionů
  • Navážky materiálu na sklad
  • Zásobování výroby materiálem
  • Dodržování stanovených procesů společnosti v rámci skladování
  • Práce s příslušnými dokumenty - např. dodacími
listy
  • Komunikace a reporting nadřízenému

Požadujeme

  • 2 – 4 roky praxi na pozici skladníka ideálně ve výrobní společnosti
  • Anglický nebo italský jazyk pro komunikaci s nadřízeným
  • Platný průkaz VZV a zkušenosti s řízením VZV
  • Schopnost práce s PC
  • Zvládání stresových situací na pracovišti vzniklé každodenním provozem

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti
  • Práci na HPP
  • Pracovní poměr rovnou do kmenového stavu společnosti
  • Příspěvek na stravování, možnost využití dopravy služebním minibusem
  • Termín nástupu možný IHNED, případně co nejdříve

  • Lokalita práce: Jižní Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SKLADNÍK - EXPEDIENT (cca 35.000,- Kč)? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Poděbradova 1
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Sládková
Tel.: +420775787072
Poslat společnosti životopis
ID: 2718721   Datum zveřejnění: 9.9.2016