Absolventi chemie – trainee program

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste čerstvými absolventy chemického oboru? Hledáte po škole zajímavé pracovní uplatnění? Ještě jste se nerozhodli, kterým směrem se ve své profesní budoucnosti vydat?

Využijte této příležitosti seznámit se s celou výrobou ve významné mezinárodní společnosti a udělat si tak představu, která pozice by Vás naplňovala nejvíce! Pošlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici:

ABSOLVENTI CHEMIE - TRAINEE PROGRAM (20-30.000,-Kč)

Náplň práce

  • seznámení se s jednotlivými pozicemi v rámci celé výroby
  • tvorba technologický postupů
  • optimalizace výroby
  • účast na projektech

Požadujeme

  • čerstvé absolventy SŠ/VŠ – chemické obory
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ochotu a chuť učit se nové věci
  • flexibilitu a proaktivní přístup k práci

Nabízíme

  • jedinečnou pracovní příležitost
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • profesní a kariérní růst

  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ABSOLVENTI CHEMIE - TRAINEE PROGRAM ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2719186   Datum zveřejnění: 14.11.2016