Mistr výroby ve strojírenství - Brno (23 - 28.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město, Brno - venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 23 - 28.000,- KČ
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v Brně na pozici Mistr výroby ve strojírenství?
Znáte principy štíhlé výroby?
Nebojíte se práce ve špinavém provozu?
Pokud Vás tato pozice oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Výrobní společnost se sídlem nedaleko centra Brna hledá schopného kandidáta na pozici Mistr výroby (23 - 28.000,- KČ)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za výrobní proces
  • Vedení svěřeného úseku a zaškolování zaměstnanců
  • Koordinace týmu pracovníků – plánování směn, personální aktivity (hodnocení zaměstnanců, dovolená, aj.)
  • Spolupráce na odstranění nedostatků a provádění nápravných opatření

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Praxe ve výrobní společnosti na pozici Mistr alespoň 2 roky
  • Znalosti principů štíhlé výroby
  • Znalost MS Office – Word, Excel podmínkou
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikativní osobnost
MÉNĚ

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce na jednu směnu
  • Dotované stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Místo pracoviště: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
Poslat společnosti životopis
ID: 2721315   Datum zveřejnění: 12.9.2016