Koordinátor projektů - automotive (od 27.000,- Kč)

  • Místo práce: Praha, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Česká Lípa, Liberec, Semily, Jičín
  • Nabízený plat (hrubého): od 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste fanda do aut a máte vystudovaný obor elektro? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost, která Vaši práci ocení? Rád komunikujete a máte smysl pro zodpovědnost?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost zabývající se projekty v oblasti automotive, hledá kandidáta, který bude:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE (od 27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace projektů
  • Styk s dodavateli
  • Spolupráce s partnery
  • Reportování pro vedení
  • Zodpovědnost za správné provedení a kvalitu produktu

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání elektronického směru
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Nadšení a znalost auto-elektriky
  • Umění koordinovat činnosti a komunikovat

Nabízíme

  • Dovolená pět týdnů
  • Odborný i osobnostní růst
  • Nové moderní pracoviště
  • Zázemí společnosti, která si váží svých zaměstnanců
  • Další neobvyklé benefity

  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
Poslat společnosti životopis