Servisní technik s AJ - junior (20 - 30.000,- Kč)

  • Místo práce: celá ČR, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zdatný/á, flexibilní a rád/a cestujete? Domluvíte se anglicky a máte vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství? Zaujala Vás pozice SERVISNÍ TECHNIK S AJ - JUNIOR? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Stabilní, úspěšná společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK S AJ - JUNIOR (20 – 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Servis a instalace strojů a zařízení - CNC
  • Analýza závad u zařízení
  • Zaškolování zákazníků k práci na strojích
  • Komunikování s kolegy v týmu a se zákazníky
  • Cestování po ČR v rámci servisu
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb. § 5 výhodou
  • Platný ŘP Sk. B a ochotu cestovat po ČR

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Možnost vlastní seberealizace v práci
  • Automobil a notebook (i k soukromým účelům)
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Řádné zaškolení v zahraniční centrále
  • Místo výkonu práce: Česká Republika

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SERVISNÍ TECHNIK S AJ - JUNIOR? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis